Pagalbinių apvaisinimo būdų sėkmės rodikliai: Kada man pavyks pastoti?

PAB procedūra yra skaičiuojama kaip sėkminga tada, kai gimsta sveikas naujagimis.
Kad ir kiek tyrimų daroma šioje srityje, visi vidurkiai rodo, kad gyvų gimimų skaičiai vienam PAB ciklui yra ~30%. Nesvarbu, ar tai IVF, ar ICSI. Ir šie skaičiai tikrai logiški, nes gi natūraliai pastoti per 1 mėnesį, kai nėra jokių trukdžių ar ligų, tikimybė yra tokia pat.

Taigi, kiekvieną kartą pradedant IVF ciklą yra 30% tikimybė, kad jis pasiseks. Bet, kad ir kaip bebūtų apmaudu, tai nereiškia, kad 3 ciklai duoda beveik 100%. Tiesą sakant, biologiniuose procesuose beveik niekad nebūna 100%, tikriausiai todėl viskas atrodo taip painu ir sunkiai nuspėjama.

Kad ir tai, jog net iki 11% porų, kurioms nustatytas nevaisingumas pastoja tiesiog spontaniškai prieš pradedant gydymą, pradėjus jį, ar net po nepasisekusio ciklo.

Visgi tam tikri veiksniai, kaip:

ilgesnis laikas be nėštumo nuo nevaisingumo nustatymo, vyriško faktoriaus ar keleto skirtingų faktorių nevaisingumas, bei vėlesnės stadijos endometriozė yra susiję su mažesniais IVF sėkmės rodikliais.
Tačiau praeityje gimęs sveikas naujagimis padidina IVF sėkmės šansus.

Kokia gi ta bendra tikimybė pastoti per 3 IVF ciklus?

Statistika rodo, kad net iki 70% moterų pastoja per 3 ciklus

Tai yra įskaičiuojant ir pastojusias jau per pirmą ciklą, ir per antrą. Taigi, nors kiekvienas ciklas tikrai reikalauja daug iš besigydančiųjų, taip pat jis suteikia ir daug vilties.
O, manau, dar pozityviau, kai ta statistika yra moksliškai pagrįsta. 

Kad ir kuriame etape ar cikle būtumėte, tikėkite savimi ir nepraraskite vilties. Aš tikiu,kad vienaip ar kitaip, Jums pavyks pasiekti savo tikslą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top
Scroll to Top