Pirkimo ir naudojimo taisyklės

Naudodamiesi www.vaisingumosaknys.lt svetaine ir užsisakydami čia paslaugas jūs sutinkate laikytis privatumo politikos bei pirkimo ir naudojimo taisyklių. Todėl tikimės, kad atidžiai perskaitysite šiuos dokumentus.

Apmokėjimas ir pinigų grąžinimas

Visų prekių ir paslaugų kainos yra matomos prie atitinkamų paslaugų aprašymo (“kursai” arba “konsultacijos”). Visi su kaina susiję pakeitimai gali būti daromi tik prieš gaunant apmokėjimus (po apmokėjimo, jokie papildomi mokesčiai nebus pridedami ir nuolaidos nebus pritaikomos).

Apmokėjimai šioje svetainėje yra atliekami per Stripe. Jums pageidaujant, apmokėjimą galima atlikti ir standartiniu bankiniu pavedimu. Pasirinkus pastarąjį mokėjimo būdą, užsakymas bus pradėtas vykdyti tik mums gavus apmokėjimą į mūsų banko sąskaitą. Mokėjimo paskirtyje įrašykite pasirinktos paslaugos ar prekės pavadinimą

Pinigai už įsigytas el. prekes svetainėje (pvz, kursai, informaciniai el. leidiniai) ar už jau suteiktas paslaugas (pvz, konsultacija), nėra grąžinami.

Užsisakius konsultaciją, bet persigalvojus ir pranešus ne vėliau nei 3 valandos iki suplanuoto konsultacijos laiko, visus sumokėtus pinigus grąžinsime.

Jeigu jums reikalinga sąskaita faktūra už suteiktas paslaugas, parašykite el. paštu [email protected] ir jums ją atsiųsime.

Autorinės teisės

Visa šioje svetainėje paskelbta medžiaga (pvz, straipsniai, video, audio) priklauso MB “Vaisingumo šaknys”, išskyrus jūsų skelbiamus viešai matomus komentarus.

Pirkdami prekę ir atlikdami mokėjimą jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, kad visos teisės į visus produktus (pvz, kursus) ir jų medžiagą yra saugomos. Platinti, perpardavinėti, pergaminti bet kokia forma ar priemonėmis visus ir bet kuriuos Svetainėje galimas įsigyti prekes, ar bet kurias jų dalis, be išankstinio “Vaisingumo šaknys” MB atstovo sutikimo yra draudžiama.

Atsakomybės ribos

Visa pateikta informacija svetainėje, įskaitant kursus, seminarus, yra informacinio-edukacinio pobūdžio. Tai bendrinė informacija, pagrįsta moksliniais tyrimais ir naujausiomis atsakingų organizacijų rekomendacijomis. Ši informacija negali būti laikoma konkrečiai jūsų situacijai pritaikytu medicininiu patarimu. Atkreipkite dėmesį, kad tai neatstoja asmeninės gydytojo konsultacijos. Jei turite sveikatos sutrikimų, kreipkitės į savo gydytoją.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top
Scroll to Top