Susipažinkime, aš
Dr. Ieva Miceikaitė

Esu mokslininkė, dirbanti medicininės genetikos ir klinikinių tyrimų srityje.

Išsikėlusi sau užduotį bent kažkiek prisidėti prie informacijos apie (ne)vaisingumą skleidimo, 2020-ųjų rudenį pradėjau Vaisingumo šaknys platformą, kurioje kuriu moksliniais tyrimais pagrįsta turinį. Tikiuosi, jis suteiks taip trūkstamos informacijos žmonėms, kurie planuoją nėštumą ar eina nevaisingumo gydymą.

Genetika

Savo studijas pradėjau nuo Medicininės ir veterinarinės genetikos bakalauro LSMU, tad genetika mane lydi jau 10 metų. Magistrui pasirinkusi Biomedicinos studijas SDU (Pietų Danijos universitete) praplėčiau savo akiratį, tačiau mane dominusios temos išliko tos pačios: med. genetika, diagnostika, reprodukcinis mokslas, embriologija (vaisiaus vystymasis). Tad dalyvaudama įvairiuose kursuose, moksliniuose projektuose ir konferencijose visame pasaulyje, plėčiau žinias šiose srityse.

Doktorantūra

Šiuo metu rengiu mokslų daktarės disertaciją SDU, kur savo projektu siekiu išvystyti naujos kartos neinvazinius genetinius prenatalinius tyrimus, bei rašau mokslinius straipsnius apie gautus rezultatus. Genetinių vaisiaus tyrimų srityje dirbu jau 5 metus, per kuriuos prisidėjau ir prie NIPT tyrimų įdiegimo bei optimizavimo Odensės universitetinėje ligoninėje (OUH, Danija).

Doktorantūros metu nuvykusi į Karolinska Institutą Švedijoje ir ten praėjusi intensyvius kursus apie naujausius vaisingumo išsaugojimo būdus, pagalbinio apvaisinimo technologijas bei problemas šioje srityje, supratau, kaip svarbu kalbėti šiomis temomis.

Mūsų misija yra Įkvėpti, įgalinti, suteikti pagalbą ir palaikymą poroms einančioms nevaisingumo keliu. Atkreipti visuomenės dėmesį į nevaisingumo temą ir ją normalizuoti. Tavo parama, padės mums pasiekti šį tikslą daug greičiau.

Mūsų vizija yra normalizuoti nevaisingumo temą Lietuvoje ir tapti lydere Lietuvoje padedant nevaisingom šeimom pastoti.

Vertybės

Žinios

Man svarbu yra tikri faktai ir pagrįsta informacija.

Laisvė

Galimybių rinktis suteikimas ir turėjimas.

Empatija

Asmeninis dėmesys, rūpestis ir empatiška situacijos analizė.

Bendrystė

Jaukumas, šiluma ir palaikymas – nes to labai trūksta šiame svetimėjančiame gyvenime bendrai.

Mane rasi

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top
Scroll to Top